90-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 25.11.2023 17:11

Фото без описуДень пам'яті жертв Голодоморів — день великої скорботи для українців.

◼️Найжорстокішим був голодомор у період 1932-1933 рр. - штучно створений голод. За цей час від голоду померло більше 7 мільйонів українців.

⚫️Невимовний біль усього українського народу. Жахлива трагедія, яку неможливо забути та пробачити. Геноцид голодом. Жорстокий та цинічний злочин проти людяності.

🌾Майже сто років потому ворог не відмовився від своєї мети – знищити нашу ідентичність, відібрати свободу і позбавити незалежності. Засоби все ті ж – терор та геноцид. Депортація наших дітей, катування і вбивства, руйнування пам’яток, знищення наших полів.Фото без опису

☑️Сьогодні, 25 листопада,пам'ять мільйонів невинних та замордованих співвітчизників вшанували в Меджибізькій громаді, в Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж», за участі виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, працівників заповідника та небайдужих жителів. Сценічну імпровізацію підготували учні Требуховецької ЗОШ І—ІІІ ступенів, пройнявши усіх кожним словом і кожним звуком до глибини душі, передавши усю чорноту тих років.

Поминальне богослужіння провів настоятель Свято-Миколаївського храму.

🕯️Усі присутні доєднатися до загальнонаціональної акції «Запали свічку» - на знак скорботи про мільйони загублених життів наших співвітчизників - жертв голодоморів.

➖Ніколи не поступимося нашою свободою. Маємо пройти цей шлях, згуртовано і без остраху. Маємо перемогти зло, аби ніколи більше не допустити трагедій. Маємо пам’ятати чорні сторінки історії, адже національна пам’ять – складова нашої безпеки.