ЗНОВУ ВАЖКА ВТРАТА…

Дата: 27.11.2023 14:57

Фото без описуЩе одна жахлива звістка сколихнула громаду: найвищу ціну за волю України та спокійне життя для кожного з нас заплатив ще один хоробрий Герой нашої громади.

🕯️З сумом повідомляємо: 25 листопада в результаті ворожого мінометного обстрілу у н.п.Бердичі Покровського району Донецької області загинув Олександр МОРОЗ, житель села Ставниця, водій інженерно-саперного відділення.

Наш земляк був мужнім і відповідальним бійцем та вірно служив народові України. Але, на жаль, не судилось побачити йому довгоочікувану Перемогу над ворогами….

▪️Низький уклін та наша глибока вдячність Новітньому Героєві за оборону Батьківщини, українського народу! Він назавжди залишиться патріотом своєї країни, мужнім захисником та Героєм для нас.

🙏У ці гіркі хвилини від імені усієї громади висловлюємо слова щирих співчуттів рідним і близьким. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Вічна слава і пам’ять нашому захиснику незалежності і цілісності України!

📌Про церемонію прощання з бійцем та чин поховання, громаду буде повідомлено додатково.