Засідання робочої групи щодо розробки Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області.

Дата: 01.12.2023 09:14

Фото без описуШановні мешканці Меджибізької селищної територіальної громади!

Меджибізька  територіальна громада розпочинає процес виготовлення Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької  територіальної громади.

Концепція інтегрованого розвитку громади – документ стратегічного планування, який визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації в які покладені принципи сталого розвитку з метою підвищення якості життя.

5 грудня об 11:00 за адресою: с. Требухівці вул. Довжанська, 21 відбудеться засідання робочої групи щодо розробки Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької селищної територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до даного засідання.

Також Ви можете надати свої пропозиції шляхом заповнення анкет, які будуть опубліковані згодом, або листом на електронну адресу:   medgibig.sr@gmail.com