МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ У СТАВНИЦЬКІЙ ФІЛІЇ

Дата: 05.12.2023 13:34

05 грудня 2023 року в Ставницькій філії І-ІІ ступенів Меджибізького ліцею відбулися «Методичні посиденьки» учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Меджибізької громади.

За довгий час перерви, у звʼязку з обмеженнями під час Covid-19 та повномасштабного вторгнення, захід проходив вперше.

📌Практична частина семінару включала ранкове коло від Рівної Валентини Сергіївни, відвідування відкритого уроку з української мови в 4 класі, який підготувала Андрущак Світлана Сергіївна, та майстер-класу за темою «Нетрадиційні техніки малювання» від Шимків Віти Віталіївни.

З теоретичним матеріалом присутніх ознайомили Демчишина Валентина Анатоліївна та Бондарчук Валентина Петрівна.

🔸Підсумовуючи роботу семінару, щодо формування предметних та ключових компетентностей учнів початкових класів в умовах реформування освіти, всі мали можливість поділитися цікавими ідеями та думками.

🔹Семінар закінчився теплими , щирими емоціями. Учасники обговорювали проблеми та шукали шляхи їх вирішення. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації закладу за проведення заходу.