УЧАСТЬ В ХVІІ УКРАЇНСЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ФОРУМІ

Дата: 09.12.2023 08:46

Фото без опису4-5 грудня відбувся XVІІ Український муніципальний форум у Києві.

🔹Понад 500 учасників.Голови громад та їх представників, Представники міжнародних організацій та установ, Посольств і представництв різних держав, керівники центральних органів влади, народні депутати.

Меджибізьку громаду на даному заході представляв заступник селищного голови, Сергій ЛУКʼЯНЧУК.

🔸Говорили про допомогу Силам Оборони, виклики перед громадами, опалювальний сезон 2023/2024 і запобігання постійним терористичним атакам, реінтеграцію ветеранів. Чимало презентацій допомоги від міжнародних партнерів, грантових програм і тд.

Фото без опису  Фото без опису

📌«Перемагаємо спільними зусиллями». Таку назву має збірка, видана Асоціацією міст України, яка була презентована на форумі. У цьому виданні розповідається про успішний досвід 50 муніципалітетів України, які працюють в умовах війни та наближають Перемогу. Зокрема, про допомогу громад війську, вимушеним переселенцям, родинам військових, протидію агресії росії, роботу в умовах окупації та багато іншого.

❗️Зазначаємо, наша громада є однією з трьох громад Хмельниччини, яка увійшла до цієї збірки, яку презентували в Києві.