ЖИТЕЛІ с.ЛИСОГІРКА АКТИВНО ПЛЕТУТЬ МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ

Дата: 11.12.2023 08:49

Фото без описуЩодня зранку до вечора в селі Лисогірка небайдужі жителі плетуть маскувальні сітки для військових. Вони облаштувались в будинку культури населеного пункту. Жінки і діти, тут для всіх є робота: одні приносять тканини, інші ріжуть, треті плетуть.

🔹Як розповідає депутат Аліна ДІДИК, вона з жителями села Лисогірка організували плетіння сіток ще з перших днів повномасштабного російського вторгнення, згодом їхня діяльність призупинилася. Оскільки зараз приходять замовлення від військових, роботу поновлено. Також наші активісти тісно співпрацюють з обʼєднанням волонтерів «Захист».

Фото без опису🔸«Плетіння маскувальних сіток — це кропітка ручна робота. Проте ніхто не нарікає. Навпаки: люди радіють, що можуть допомогти захисникам, адже завдяки маскуванню вони зберігають свої життя і приховують від ворога те, що він не повинен побачити. Хочеться зробити якийсь особистий внесок в перемогу України. Частина сплетених сіток вже виконують свою функцію на Херсонському напрямку», - зазначає Аліна.

📌До плетіння сіток активно долучились небайдужі жителі, діловод, директор будинку культури, бібліотекар та діти Лисогірської гімназії.

💙💛Щиро дякуємо кожному, хто є небайдужим до цієї справи!