З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2023 16:00

Шановна громадо! Дорогі друзі!
Цьогоріч  ми вперше єдиною датою, 25 грудня відзначаємо Різдво Христове. Вже другий рік українці не можуть відсвяткувати Різдво як зазвичай: війна розкидала родини, наші воїни зустрічають свято в окопах, ворог обстрілює наші будинки, лікарні, школи, електростанції.

Різдво Христове – особливе свято. Це день народження Божого Сина, який незважаючи на всі перешкоди злих сил зумів прийти у цей світ і подарувати всім Віру та Надію.
Від щирого серця вітаю усіх з Різдвом Христовим. Бажаю кожному з Вас відчути радість Христового народження.
Хай береже Господь наших воїнів, всіх, хто захищає Україну, всіх, хто підтримував на продовжує підтримувати нас у боротьбі за свободу і незалежність, вічна пам’ять і слава тим, хто загинув за Батьківщину.

Сьогодні, всі віруючі українці будуть молитися про ПЕРЕМОГУ України.
Нехай кожна буде почута, а цьогорічне Різдво подарує нашій країні мир та спокій, знищить все зло і наповнить ваше життя світлом, теплом та благополуччям, взаєморозуміння і підтримки в родині.
Нехай серце кожного наповниться миром і добром! Зичу кожній родині міцного здоров’я, добробуту, злагоди та незламної віри. Хай святвечірня зірка яскраво сяє над нашою Україною, показуючи шлях до перемоги.
Головне для нас – мир. Тож хай Новонароджений Ісус обдарує нас ним,
щоб додому якнайшвидше повернулися наші захисники.
Світло завжди перемагає темряву! З Різдвом Христовим!
Христос Народився! Славімо Його!
                                                     З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ!