ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ!

Дата: 31.12.2023 17:05

Шановна громадо! Дорогі друзі!
Добігає кінця  та стає історією 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ рік, який запам'ятається нам труднощами й випробуваннями воєнного часу, постійними повітряними тривогами, болісними. втратами і стійкістю наших воїнів-захисників.

🔸Цей рік зміцнив нашу єдність, погляди і віру в незламність, навчив долати складнощі та перешкоди. Ми навчилися більше любити рідну країну, її традиції й один одного, допомагати, волонтерити, цінувати час, прості речі, кожен новий день.

📌Новий Рік  має багато відтінків. Це поєднання минулого і майбутнього. Свято бажань, надій і сподівань. Свято, яке завжди люблять діти і чекають дорослі. Проте вже другий рік, як ми дізналися ще одну його форму, ще один його вимір – Новий Рік в часи повномасштабної війни, який має інший настрій, контекст, інший присмак.

🔹На порозі – Новий 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣-й рік, який українці зустрічатимуть по-різному. За час війни кожен з нас щось втратив. Хтось залишився без домівки, в іншому місті, в іншій країні за сотні кілометрів, хтось відкинув ілюзії минулого про братні народи, розірвав зв’язки з родичами чи друзями, але все це не порівняти з тією втратою, яку сьогодні відчувають родини загиблих захисників. Пам’ятаймо наших Героїв!
Кожного дня наші надії та сподівання перебувають з усіма, кому війна особисто дивиться у вічі.

🙏Щиро дякую усім, хто своєю мужністю та хоробрістю наближає нашу Перемогу, хто підтримує Збройні сили України, хто допомагає внутрішньо переміщеним особам! Дякую дітям, які стали волонтерами нашого часу і свято вірять в наших Захисників.

🔹Маю надію, що 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ рік буде більш прихильнішим та благодатним для нас з вами.

🔸Не забудьте привітати кожну дорогу для вас людину і нагадати як близько ми до перемоги. Слова підтримки, які ми надсилаємо у повідомленнях однин одному, зігрівають душу, виражають впевненість та дають надію на щасливе майбутнє.

🔹Я хочу всім нам побажати одного – ПЕРЕМОГИ. І це головне. Одне побажання для всіх українців.

🔸Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей.
Воїнів – до своїх родин.
Полонених – до своїх домівок.
Переселенців – до своєї України.
Повернення наших земель.
І тимчасово окуповані стануть назавжди вільними.
Повернення до звичайного життя, до щасливих хвилин без комендантської години, до земних радощів без повітряних тривог.
Повернення того, що у нас вкрали: дитинства наших дітей, спокійної старості наших батьків.

🔹Бажаю, щоб у кожній родині панували мир, добро та благополуччя.
Нехай у новорічну ніч з неба падають лише пухнасті сніжинки, а вибуховими будуть лише радісні емоції від наших перемог!

З Новим 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣роком! Нехай рік прийдешній буде роком нашої Перемоги! Слава ЗСУ! Слава Україні!
                                                                                                                 З повагою, селищний голова
                                                                                                                                    Олександр ТКАЧ!