РІК ВТРАТИ

Дата: 05.01.2024 08:52

Фото без описуСьогодні, 05 січня виповнюється рік з дня загибелі нашого Героя Новіцького Олексія. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

📌 Олексій Михайлович народився в селі Шрубків, навчався в Шрубківській ЗОШ І-ІІІ ст., після закінчення 9 класу вступив в Голосківське СПТУ -43, де здобув професію тракториста. З 1995 по 1997 роки проходив строкову службу у ракетних військах.

Доброволець з перших днів війни, оператор протиповітряного зенітно-ракетного комплексу загинув у віці 45 років.

Побратими згадують Олексія, як доброго, завжди готового прийти на допомогу друга.

▪️Під час виконання бойового завдання Олексій збив ворожий СУ-25 та ціною власного життя закрив небо над Україною неподалік Бахмута.

🔸Меджибізька громада розділяє біль втрати родини Героя та завжди пам’ятатиме тих, хто захищав Україну, наше мирне щасливе життя.

🕯️Вічна пам’ять нашому полеглому Герою!