ВІДБУЛАСЯ 54 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 12.01.2024 10:10

Фото без опису12 січня, під головуванням селищного голови Олександра Ткача, відбулася 54 позачергова сесія.

📌На розгляд було винесено 5 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

✅Одним з головних питань було затвердження Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік, відповідно до якої на запити військових частин Меджибізька селищна рада може виділяти грошову субвенцію або здійснювати придбання товарно-матеріальних цінностей для військових. Для фінансування даної програми попередньо виділено 2 500 000 гривень. При необхідності кошти буде додано.

✅Відповідно до звернень, виділено кошти

в сумі 160 000 грн на лікування військовослужбовцям ЗСУ нашої громади та

18 000 грн на лікування жителям громади.

✅Також затверджено Програму організації громадських робіт на території Меджибізької селищної ради на 2024 рік, відповідно до якої виготовлення маскувальних сіток та фасування гуманітарної допомоги буде 100% оплачуватися громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

✅Внесено зміни до Програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Меджибізької селищної ради.