Жителя Меджибізької територіальної громади засуджено до реальної міри покарання за крадіжку телефону.

Дата: 19.02.2024 17:01

Фото без описуЗа публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури  Летичівським районним судом визнано винним в крадіжці, вчиненій повторно, в умовах воєнного стану (ч.4  ст.185 КК України) жителя одного із сіл  Меджибізької територіальної громади.

У ході судового розгляду прокурором доведено, що обвинувачений, перебуваючи в с. Голосків по вулиці Весняній, 17, Меджибізької ОТГ, Хмельницького району Хмельницької області, знаходячись на передньому пасажирському сидінні автомобіля, яким керував його кум, помітив на передній панелі автомобіля належний останньому мобільний телефон, який вирішив викрасти. Скориставшись тим, що потерпілий відволікся, та на деякий час втратив пильність, обвинувачений, непомітно для потерпілого, викрав мобільний телефон, який поклав до кишені власної куртки.

Після чого, під час руху автомобіля, попросив потерпілого зупинитись на зупинці автотранспорту в с. Голосків та залишив автомобіль, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд, спричинивши потерпілому матеріальної шкоди  в сумі 2767 гривень 50 копійок.

Обвинувачений раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнового злочину, вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.

Тому Летичівським районним судом обвинуваченому шляхом часткового складання призначених покарань за цим та попереднім вироком  визначено остаточну міру покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Викрадений телефон, вилучений під час досудового розслідування, повернуто його законному власнику.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Летичівської

окружної прокуратури                                                          Олена СУХОРУК