ГЕРОЇЧНИЙ ВЧИНОК - ПРИКЛАД ДЛЯ КОЖНОГО

Дата: 19.02.2024 12:05

Фото без описуСьогодні, 19 лютого, керівницею апарату Хмельницької військової обласної адміністрації Оксаною ВЖЕШНЕВСЬКОЮ, за поданням селищного голови Олександра ТКАЧА та дорученням першого заступника Хмельницької військової обласної адміністрації Сергія ТЮРІНА, в приміщенні Ставницької філії І-ІІ ступенів було відзначено Почесною грамотою завідувача філії, Олега МАЗУРКОВА за героїчний вчинок та врятоване життя.

📌Нещодавно в одному з населених пунктів громади, внаслідок ракетної атаки, потрапив уламок збитої ракети в житловий будинок, в якому проживала 84-річна бабуся, в результаті чого почалася пожежа. Олег Григорович, не чекаючи рятувальні служби, проявив мужність та героїзм, врятувавши стареньку, яка перебувала у шоковому стані й не хотіла залишати свою оселю.

✅Олег МАЗУРКОВ став прикладом героїзму не лише для своїх учнів, а й для усієї громади!

Пишаємося своїми Героями!

📝Також інформуємо, що дах пошкодженого будинку вже відновлений з допомогою небайдужих мешканців громади та Меджибізька селищна в найкоротший термін надасть власниці оселі матеріальну допомогу для ліквідації руйнувань.