ЗА УХИЛЕННЯ ВІД ВІБУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дата: 20.02.2024 13:39

Фото без описуЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Летичівської окружної прокуратури, місцевого жителя, притягнуто до кримінальної відповідальності.

Як вбачається зі змісту обвинувачення, місцевий житель будучи засудженим вироком Хмельницького міськрайонного суд до покарання у виді 200 годин громадських робіт, свідомо ухилявся від їх відбування на території комунального підприємства, які полягали в підтримані благоустрою на території громади.

Всього із визначеного судом покарання зловмисник упродовж 3-х місяців відпрацював лише 44 години.

В ході проведення судового розгляду, обвинувачений визнав свою вину в повному обсязі та розповів про обставини справи.

Вироком Летичівського районного суду обвинуваченому призначено покарання в межах санкції статі у виді арешту строком 2 місяці 13 днів.

Вирок законної сили не набрав.

Прокурор

Летичівської окружної прокуратури                                        А.Бубенцов