ВІДБУЛАСЯ 55 ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 21.02.2024 16:58

Фото без опису21 лютого, під головуванням селищного голови Олександра Ткача, відбулася 55 чергова сесія.

На розгляд було винесено 42 питання, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

🔹Заслухані та затверджені звіти:

➖селищного голови про роботу Меджибізької селищної ради та виконавчого комітету у 2023 році;

➖старост старостинських округів;

➖начальника відділу фінансів про виконання селищного бюджету за 2023 рік;

➖начальника відділу освіти, молоді, спорту,культури і туризму про хід виконання Програми розвитку освіти на 2021-2025 роки;

➖директора Меджибізького центру надання соціальних послуг про роботу установи.

🔸Одне з головних питань - внесення змін до Програми підтримки підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік, відповідно до якої на запити військових частин Меджибізька селищна рада виділятиме грошову субвенцію або закуплятиме товарно-матеріальні цінності для військових. Обсяг фінансування даної Програми збільшено до 5 000 000 гривень.

🔹Відповідно до звернень, виділено кошти

в сумі 267 000 грн на лікування військовослужбовцям ЗСУ нашої громади та

63 000 грн на лікування жителям громади.

Фото без опису Фото без опису

🔸Взято до розгляду та опрацювання звернення головного лікаря КНП «Летичівська багатопрофільна лікарня» щодо виділення коштів на закупівлю медикаментів та реактивів, для забезпечення безкоштовного надання послуг жителям нашої громади.

📌З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.