ВЕСЕЛІ ПОСИДЕНЬКИ

Дата: 22.02.2024 17:45

Фото без описуУ Меджибізькому центрі надання соціальних послуг 22 лютого відбулися «Веселі посиденьки» з дівчатами 60+.

📌Директор центру Лалі ШТАМАНЕТЯН розповіла гостям про послуги, які їм будуть надаватися у відділенні натуральної допомоги, консультувала щодо надання соціальних послуг, також було запропоновано створити гуртки за інтересами для покращення активного життя осіб «елегантного віку», а саме:

➖спортивний;

➖комп’ютерний;

➖рукоділля ;

➖любителів народного пісенного мистецтва.

🔸Захід вийшов по домашньому теплий та затишний. Під час посиденьок гості проявили ініціативу до пісенного мистецтва й завзято виконували українські народні пісні, спілкувалися між собою та чаювали в дружньому колективі.

🔹Учасниці заходу виявились активними й зацікавленими та виразили бажання і на далі систематично зустрічатись.

🔸Щиро дякуємо усім за активну позицію та небайдужість.

❗️Меджибізький центр надання соціальних послуг запрошує щосереди о 15.00 год. осіб елегантного віку на веселі посиденьки. Чекаємо на Вас і завжди раді Вам!