Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації

Дата: 26.02.2024 11:48

Фото без описуНа виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області оприлюднює Заяву про визначення обсягу СЕО проекту містобудівної документації.

Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Детальний план території для розміщення об’єктів рекреаційного призначення за адресою: с. Головчинці Хмельницького району Хмельницької області».

Детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація місцевого рівня, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Підставою для розробки є рішення селищної ради № 24-52/2023 від 22.12.2023 р.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування:

Меджибізька селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 27.02.2024 по 07.03.2024 включно.

б) способи участі громадськості

зауваження та пропозиції до Заяви подаються у письмовому та електронному вигляді.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування

Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області. Поштова адреса: вул. Святотроїцька, 5, смт Меджибіж, Хмельницький район, Хмельницька область, 31530.

Контактні телефони: 0671712143

Завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області: Світлана БАЙДАЦЬКА.

Сайт: https://medzhybizka-gromada.gov.ua/

Заяву оприлюднено на офіційному веб-сайті селищної ради (https://medzhybizka-gromada.gov.ua/) та внесено в Єдиний реєстр стратегічної екологічної оцінки (https://eco.gov.ua/registers/yedynyi-reiestr-stratehichnoi-ekolohichnoi-otsinky).

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Меджибізька селищна рада. Поштова адреса: вул. Святотроїцька, 5, смт Меджибіж, Хмельницький район, Хмельницька область, 31530, тел. 0671712143, E-mail: svetaаrch@ukr.net

Строки подання зауважень та пропозицій: з 27.02.2024 по 07.03.2024 включно.