ЗНАЙОМТЕСЯ, ЦЕ НАЙМЕНШІ ВОЛОНТЕРИ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.03.2024 14:09

Фото без описуВладислав СУСЯК - учень 1 класу Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У свої 6 років Владислав протягом тижня заробив 4000 гривень з продажу власноруч сплетених браслетів. Мета дитини - підтримати наших Захисників та надалі продовжувати благодійну справу.

Про те, чому юний громадян взагалі вирішив це робити та де реалізував свої вироби розпитали у його мами Олени.

«Браслети з маленьких резиночок Владислав почав плести восени 2023 року. Події, які сьогодні відбуваються в нашій країні, вплинули на хлопця. Все думав,як може бути корисним, аби скоріше настав мир у країні та ми перемогли. В Тік Ток побачив відео, як хлопчик з Вінниці займається благодійною справою та надихнувся сам. Відтоді хлопець створив понад 150 браслетів. Спочатку продавав їх у власній школі, а потім завітав до комунальних установ Меджибізької селищної ради. Конкретної ціни за браслет не було, це добровільні пожертвування від охочих», - розповідає пані Олена.

За зібрані кошти Владислав купив усе необхідне для наших захисників, сформувавши Коробки Добра, та передав їх настоятелю Святомиколаївського храму Петру Леськову.

Дані пакунки зразу ж відправили на передові позиції фронту.

Фото без опису  Фото без опису

📌Ще однією ініціаторкою волонтерити стала Орися БАЧИНСЬКА - учениця 4 класу Голосківського ліцею. Дівчинка передала особисті кишенькові кошти, які назбирала у сумі 4700 грн для придбання бронижилету військовослужбовцю родом з села Шрубків.Фото без опису

Це неймовірний вчинок, адже дитина не витратила кошти на власні потреби, а свідомо передала директору закладу в якому навчається, бо знала, що керівниця часто підтримує і поширює збори коштів на ЗСУ.

🔸Усі ми об'єднані єдиною мрією! А такий дорослий вчинки дітей пробуджує свідомість українців і демонструє причетність до спільної справи.

✅Меджибізька селищна рада висловлює щиру подяку батькам дітей за виховання справжніх патріотів.

Віримо, що разом ми все здолаємо!

🇺🇦Буде наша Україна квітуча та сильна!

Фото без опису       Фото без опису