Результати громадських обговорень проєкту «Концепція інтегрованого розвитку Меджибізької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області»

Дата: 07.03.2024 13:45

З 06.02.2024 р. по 06.03.2024 р. відбувалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Концепція інтегрованого розвитку Меджибізької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області».

З попереднім проєктом Концепції інтегрованого розвитку Меджибізької територіальної громади можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RbSs5xqNXfg5RiOYKmslmWDRYBDiRBIZ/view?usp=sharing

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Меджибізької селищної ради – Байдацька С.Л.

16.02.2024 року о 10:00 на платформі Google Meet в рамках громадських обговорень відбулися громадські слухання щодо розроблення проєкту Концепції інтегрованого розвитку.

Під час проведення громадських обговорень та слухань пропозиції не надходили.

У ході розгляду проєкту було узгоджено проєктні рішення Концепції інтегрованого розвитку Меджибізької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області між Меджибізькою селищною радою (Замовник) і ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС» (Розробник).