СЕРЦЯ ВІДДАНІ ДІТЯМ

Дата: 08.03.2024 11:42

Фото без описуЗ середини грудня 2023 року на території нашої громади запрацювала Громадська організація «Серця віддані дітям».

🔹З ініціативи батьків дітей з особливими освітніми потребами нашої громади, зокрема Оксаною ГУЦАЛЮК, створено громадську організацію діток, з метою соціалізації та підтримки дітей та їх розвитку.

🔸Відповідно до звернення до селищної ради, запропонували тимчасово використовувати приміщення студії психологічного розвитку «Гармонія» для проведення занять, які успішно проводяться щонеділі. Кожен з батьків готує індивідуально підібране заняття до кожної дитини.

🔹Заняття проходять у формі гри, казки, бесіди,фантазії та творчості.

🔸Організація активно співпрацює з благодійними фондами та Меджибізькою селищною радою.

📌Вже прийнято рішення про розширення простору для діток з особливими освітніми потребами на базі Меджибізького ЗДО «Сонечко», де будуть проводитися заняття двічі на тиждень.

Працюємо над облаштуванням приміщення, відповідно до норм та задля розвитку наших дітей.