ТАРАСОВИЙ ПОДВИГ НАДИХАЄ ВОЇНІВ ЗСУ НА НОВІ ПЕРЕМОГИ ТА ЗВЕРШЕННЯ

Дата: 09.03.2024 09:55

Фото без опису9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності. Саме сьогодні всі українці відзначають 210-ту річницю від Дня народження славетного українського поета.

🔹Ми чуємо тебе, Знаний Кобзарю, крізь століття...Твій голос і сьогодні потужний... У дні потрясінь ти завжди поруч зі своїм народом.

Сьогодні, коли Україна у вогні війни з московита, ми у твоїх пекучих рядках, Славетний Тарасе, знаходимо правду, віру, силу і наснагу.

📜Твоя творчість стала символом боротьби за українську державність та незалежність.

🇺🇦📖Великий Кобзарю, ти і сьогодні, крізь віки, зі своїм народом, як поводир української нації. Тож нехай святе твоє поетичне слово об'єднає всіх українців задля перемоги, задля щасливого мирного майбутнього неньки-України!

📌Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.