МОЛОДЬ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ГРОМАДИ ОБИРАЄ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Дата: 15.03.2024 08:33

Фото без описуЯкщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з найголовнішого – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей і створює орієнтири на майбутнє.

✅14 березня відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

🔹У фестивалі взяли участь 6 команд від закладів загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради.

Фото без опису Фото без опису

🏆Кращою у конкурсі, за оцінкою журі, стала команда Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Козацький гарт», яка посіла І місце,

🎗️ІІ місце отримали команди Меджибізького ліцею «Позитив» та Лисогірської гімназії «Нескорені»,

🎗️ІІІ місце – команди Митковецької гімназії «Квітка Семицвітка», Ставницької філії «Діамант» та Голосківського ліцею «Вітамінка».

🔸Команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності. Виступи супроводжувались змістовними соціальними постановками, спрямованими на формування безпечної поведінки, поширення ідей збереження здоров’я.

🔹Дякуємо всім учням, їхнім керівникам за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє.

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису Фото без опису