ПОСИДЕНЬКИ ЦЕНТРІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 15.03.2024 08:55

Фото без описуНезважаючи на жорстоке сьогодення, для підтримки старшого покоління Меджибізької громади, наші «Веселі посиденьки» знову зібрались на чергову зустріч.

Дуже приємно, коли вже в 14:30 гостинно відкриваються двері центру і ми зустрічаємо наших гостей, з активності яких маємо брати приклад.

На початку зустрічі присутні згадали про особливу дату для українців, 9 березня – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Світлана Ігнатенко розповіла про життя поета, зачитала його вірші. Творчість Тараса Григоровича – це скарбниця української культури, яка має бути збережена та передана наступним поколінням.

Саме слово «Творчість» - стало гаслом наших зборів.

Доповнив хвилину поезії Василь Свистун, зачитавши свої вірші «Україна» і «Меджибіж». Віра Осика зачитала вірші на захист українського народу від війни.

Надія Решетнік, за підтримки Раїси Коломієць, познайомила усіх присутніх зі своїми авторськими роботами: вишитими рушниками, наволочками, покривалом, а також з вишитою корзинкою.

Під час зустрічі талановито співала, ділилася спогадами і світлинами свого музичного колективу Ганна Мазур, у виступах якого, раніше, брала участь.

За ініціативи Галини Білоус, бажаючі розучували нову пісню, яка була вибрана на попередній зустрічі.

Вперше до нас завітала Трайнич Тетяна. Вона познайомила усіх присутніх зі своїм «казковим» зошитом. У ньому були різні малюнки: «Україночка», «Козачок», «Морячок», «Квіти» тощо. Усі роботи дуже світлі і радісні. Із-за хвороби, вони були намальовані лівою рукою. Також пані Тетяна читала гарні вірші, які вразили усіх. Завершилася зустріч на ліричній ноті, яка навіювалась українськими народними піснями.

Усі роботи наших гостей - культурна спадщина українського народу, а саме - Меджибізької громади.

Щиро дякуємо всім за активну участь та за Вашу майстерність.

Будемо раді бачити Вас наступної середи!

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису