З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 19.03.2024 09:24

Фото без описуЩорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У нашій громаді успішно працює  комунальне підприємство "Добробут", яке щодня працює для покращення комфорту жителів громади.

Теплі домівки, чиста вода, вчасно вивезенні побутові відходи та охайні будинки – це те, що необхідно для кожної людини незалежно від того, де вона проживає – в прифронтових районах чи в тилу. Саме тому люди, віддані своїй справі, і вдень і вночі роблять усе можливе для надання споживачам необхідних послуг.

Дякуємо за ваші дбайливі руки та необхідну усім нам роботу у непростих умовах сьогодення. Нехай ваша старанність, сумлінне виконання роботи та вдячність від людей допомагають у справах на благо усієї Меджибізької громади.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, здійснення життєвих планів і сподівань, Перемоги на Миру🇺🇦

З повагою селищний голова

Олександр ТКАЧ!