ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 30.03.2024 14:22

Час від часу в різних куточках нашої громади проходять благодійні заходи. Сьогодні вперше захід зі збору коштів на підтримку Збройних сил України відбувся у селі Ярославка.

✅За ініціативи та організації депутата Меджибізької селищної ради Олександра Вовка, директора будинку культури Олени Порхун, участі місцевого творчого колективу «Калина» та танцювального колективу Меджибізької школи мистецтв, 30 березня, в приміщенні Ярославського будинку культури відбувся благодійний концерт «Все буде Україна!» в підтримку наших мужніх земляків, які сьогодні боронять Україну.

🔹На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять односельчан та всіх воїнів, які віддали своє життя за Україну.

🔸Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів.

🔹Подякував художньому колективу та всім, хто долучився до організації заходу селищний голова Олександр Ткач, зазначивши,що в такий нелегкий час, будь-яка, підтримка для наших захисників є надважлива!

🔸Продовж заходу працювала ярмарка з виробами ручної творчості, домашньою випічкою та майстер-клас з розпису імбирного печива для дітей.

📌І завдяки спільним старанням вдалось зібрати

23 362 гривні.

🔹Щира вдячність кожному, хто долучився до доброї справи, в чиїх серцях кипить любов до України!

🇺🇦Все буде Україна, якщо ми єдині у прагненні до перемоги!

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису