ТРИВАЄ БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ

Дата: 29.03.2024 14:36

Фото без описуКП «Добробут» поступово приводить в належний санітарний вигляд кладовищ на території Меджибізької громади.

Цей тиждень благоустрій вдало пройшов в Шрубківському старостинському окрузі.

🔸Небайдужі жителі сіл доєдналися до роботи: 23 жителі з села Ставниця, близько 50 - з села Шрубків та 20 жителів з села Западинці. Покосили поросль, сухостій, прибрали сміття, підрізали дерева.

Вдало проходить робота, коли в поміч приходять люди.

🔹Керівництво громади виловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання усім, хто доклав власних зусиль для покращення стану території кладовищ Шрубківського старостинського округу.

🔸Також висловлюємо подяку старості Людмилі Махлай та діловодам відповідних населених пунктів за організовану роботу з благоустрою на кладовищах.

🔹Повідомляємо, що невдовзі біля всіх кладовищ громади будуть встановлювати вуличні вбиральні.

❗️Звертаємося до мешканців громади з проханням підтримувати чистоту та порядок, не створюйте хаотичних сміттєзвалищ, а відносьте до спеціально відведених місць!