ВІДБУЛАСЯ 56 ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 05.04.2024 14:46

Фото без опису05 квітня, під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА, відбулася 56 чергова сесія.

📌На розгляд було винесено 47 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

Основні з них:

🔹Внесено зміни до Комплексної Програми «Підтримки Захисників та Захисниць України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих),безвісти зниклих за особливих обставин Захисників і Захисниць України мешканців Меджибізької територіальної громади на 2023-2025 роки», збільшено обсяг коштів для лікування військовослужбовців.

🔸Виділено кошти на допомогу та лікування військовослужбовців в сумі

125 000 грн, відповідно до звернень.

🔹Внесено зміни до програм: Програми розвитку фізичної культури і спорту Меджибізької ТГ на 2021-2025 роки та Програми розвитку освіти Меджибізької територіальної громади на 2021-2025 роки, додано пункт про преміювання дітей, які займають призові місця на Всеукраїнському рівні.

Затверджено звіти:

🔸щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку селищної ради на 2023-2025 роки за 2023 рік.

про виробничо-господарську діяльність КП «Добробут» Меджибізької селищної ради за 2023 рік;

🔹про хід виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Меджибізької селищної ради за 2023 рік.

керівника КНП « ЦПМСД Меджибізької селищної ради» за 2023 рік;

🔸 про хід виконання Програми «Розвитку закладів культури Меджибізької територіальної громади на 2021-2025 роки».

🔹Також згідно звернень громадян, виділено кошти на одноразову допомогу на лікування в сумі 65 000 грн.

📌З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.