ПРОДОВЖУЄМО УПОРЯДКОВУВАТИ КЛАДОВИЩА ГРОМАДИ

Дата: 05.04.2024 09:52

Фото без описуТривають роботи з благоустрою та санітарного очищення сільських кладовищ Меджибізької громади. Комунальне підприємство «Добробут» продовжує працювати над їх упорядкуванням та приведенням у належний стан.

✅Так, протягом поточного тижня у Митковецькому старостинському окрузі було здійснено великий об’єм робіт з вирубування парості, покосу трави, прибирання сухостою, спилювання сухого гілля та вивіз сміття.

📌Варто відзначити ініціативних жителів Митковецького старостинського округу, які виявили бажання упорядкувати свої кладовища, доєднавшись до роботи:

50 жителів з села Волосівці,

близько 50 - з села Митківці

та 20 жителів з села Ярославка.

Фото без опису Фото без опису

🔸Дякуємо усім небайдужим, хто знайшов час і сили та долучився до прибирання кладовищ своїх населених пунктів! Також висловлюємо подяку старості Антоніні Московчук та діловодам за організовану роботу.

Неймовірні враження, від того, скільки людей доєдналося до суспільно корисної праці.

❗️Закликаємо усіх, чиї родичі захоронені на місцевих кладовищах, найближчими днями навідатися та навести лад на могилах: виполоти бур’яни, пофарбувати огорожу, викинути сміття у відведених для цього місцях.

Роботи тривають і далі …

Фото без опису Фото без опису