РОЗГЛЯНУТО ВИКОНКОМОМ

Дата: 10.04.2024 16:13

Фото без описуСьогодні, 10 квітня, під головуванням селищного голови Олександра Ткача,

відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 16 питань порядку денного, що стосувались різних сфер життєдіяльності Меджибізької ТГ.

📌Одним з перших питань було заслухано та затверджено звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2024 року.

Загалом бюджет виконано на 105,8%.

🔹За перших три місяці 2024 року,

2 794 680 грн було направлено на підтримку Збройних сил України у вигляді придбання матеріально-технічного забезпечення (закуплено квадрокоптери, акумуляторні батареї, тепловізор, зарядна станція світлодіодний прожектор). Також надано субвенції, відповідно до звернень військових частин.

🔸Виплачено одноразові матеріальні допомог військовослужбовцям на лікування в сумі 797 145 грн.

🔹На підтримку КП «Добробут»,відповідно до програми, направлено 517 930 грн.

🔸Проведені касові видатки в напрямку соціальний захист в сумі 1 880 770 грн.

Також ряд видатків направлені на охорону здоровʼя, освіту та культуру.

✅Прийнято рішення закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради на 2024/2025 навчальний рік.

✅ Затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення:

🔹Дня пам’яті та перемоги над нацизмом - 8 травня;

🔸Дня Європи - 9 травня;

🔹Дня матері - 12 травня;

🔸Дня вишиванки -16 травня.

✅Прийнято звіт про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років та затвердження плану заходів з підготовки установ та підприємств Меджибізької селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024 - 2025 роки.

✅Погоджено надання 2 дітям статусу постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

📌З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.

Фото без опису Фото без описуФото без опису