ПІДТРИМУЄМО ВПО

Дата: 11.04.2024 15:21

Фото без описуУ складні часи для нашої держави надзвичайно важливою є підтримка один одного. Попри всі виклики та складнощі війни, продовжуємо підтримувати ВПО.

✅Меджибізькою селищною радою закуплено 130 продуктових наборів для осіб з числа внутрішньо переміщених, які зареєстровані на території нашої громади. Більшість наборів вже роздані. Хто ще не отримав, може звернутися та старостату відповідного населеного пункту.

🔸Сьогодні наша громада стала прихистком для 98 родин ВПО - загалом у населених пунктах проживають 277 осіб. І потреба у продуктах харчування є завжди, тому допомога зі сторони селищної ради є необхідною.