ПОСМЕРТНА НАГОРОДА ГЕРОЮ

Дата: 12.04.2024 16:06

Фото без описуНаказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 17 грудня 2023 року №3007 почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» посмертно нагороджено Баранова Нікіту Олександровича, який загинув 30 жовтня 2023 року біля населеного пункту Тополя Куп’янського району Харківської області, внаслідок бойових дій.

🔸Високу державну нагороду сьогодні отримала мама та братик полеглого захисника. Вручення відбулося в приміщенні рідної школи.

🔹Класний керівник Нікіти, Леся Борисівна Котик, розповіла присутнім про дитинство, юність хлопця, про стараного учня, справжнього друга, люблячого сина та брата, який без вагань став на захист України та був вірний військовій присязі.

Фото без описуФото без опису

🔸«Знаю, що жодні слова не можуть полегшити горе, бо така болюча втрата – це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди, об'єднавши не лише рідних та близьких, а й усю громаду, всю Україну в спільному відчутті втрати. Боляче бачити як батьки, діти, дружини отримують нагороди загиблих», - зазначила заступниця голови Хмельницької районної військової адміністрації Зоряна Попадіна, вручивши орден родині.

🔹Для нас Нікіта – навіки Герой, який віддав за кожного з нас, за Україну найцінніше – життя. Вічна пам’ять та шана Герою небесного війська.

Віримо в справедливу Перемогу України!🇺🇦