ПРИТУЛОК: ЦЕ НЕ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИРІШИТИ ПИТАННЯ З ЖИТЛОМ, ЦЕ ПРО НОВЕ ЖИТТЯ

Дата: 16.04.2024 16:21

Фото без описуНа жаль, в Україні, як і у всьому світі, проблема домашнього насильства стоїть досить гостро. Для людей, що зазнають насилля, існують місця, де можна якийсь час пожити, отримати кваліфіковану допомогу і захист. Ми називаємо це притулком для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

📌Цьогоріч в нашій громаді відкрився даний заклад, який сьогодні функціонує та повністю виконує своє цільове призначення.

❗️Не треба миритися з принизливим і жорстоким поводженням чи боятися говорити про це. Не слід вдавати, що нічого не відбувається, і надіятися, що все минеться. Варто докласти максимум зусиль, щоб вирватися із замкненого кола, а тим, хто поруч, – родичам, друзям, сусідам – треба простягнути руку допомоги, бо коли мова йде про домашнє насильство, мовчання означає співучасть.

📌Щоб потрапити до Притулку, необхідно звернутися до поліції або сектору з питань соціального захисту населення Меджибізької селищної ради.Фото без описуФото без опису