ЗА НАДАННЯ ХАБАРА ПРАЦІВНИКУ ПОЛІЦІЇ – КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Дата: 19.04.2024 08:36

Фото без описуВироком Летичівського районного суду хабарника притягнуто до кримінальної відповідальності.

Зі змісту обвинувального акту вбачається, що місцевий житель  керуючи власним автомобілем не маючи на те дозволу, рухаючись в с. Ярославка був зупинений працівниками поліції.

В ході перевірки документів встановлено, що водій позбавлений права керування транспортними засобами та повідомлено йому, що відносно нього буде складено адміністративний протокол, однак, зловмисник з метою уникнення адміністративної відповідальності запропонував та надав працівнику поліції неправомірну вигоду (хабар) в розмірі 100 доларів США.

Під тиском беззаперечних доказів обвинувачений в судовому засіданні  вину у скоєному визнав та щиро розкаявся.

Згідно вироку суду порушника визнано винуватим за ч.1 ст.369 КК України та призначено покарання у виді 1000 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн.

Прокурор

Летичівської окружної прокуратури                                  Андрій БУБЕНЦОВ