БЛАГОУСТРІЙ В ГОЛОСКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 19.04.2024 17:24

Фото без описуПротягом поточного тижня в Голосківському старостинському окрузі провели великий об’єм робіт з впорядкування території кладовища та населених пунктів.

🔹У благоустрої села Голосків взяли участь працівники Голосківського ліцею, Голосківського ЗДО "Сонечко" та молодь, впорядкувавши прилеглі території всіх комунальних закладів, пам'ятника загиблим воїнам та пофарбувавши павільйон на автозупинці.

🔸Дякуючи працівникам КП Добробут, небайдужим мешканцям села, ФГ "Агро-Повіт" в особі директора Ігоря Приказюка було впорядковано кладовище села Голосків.

Фото без описуФото без опису

🔹В селі Русанівці проведено роботи по впорядкуванню дитячого майданчика, території біля церкви, прилеглої території до будівлі колишньої школи.

У зв’язку з погіршенням погодних умов та великою кількістю опадів, благоустрій кладовища села Русанівці перенесено.Фото без опису

📌Меджибізька селищна рада дякує старості округу Світлані Слободянюк та кожному, хто долучився до спільної корисної та важливої справи, яка не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

Фото без опису Фото без описуФото без опису