ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Дата: 20.04.2024 18:32

Фото без описуНапередодні Дня довкілля в Меджибізькій громаді відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», в рамках якої випускники Меджибізького ліцею та Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів висадили дерева на подвірʼї своїх закладів.

📜 Зелені культури ростимуть і через роки радуватимуть своєю величчю й красою, а в кожного учасника акції назавжди закарбується в пам'яті день, коли було зроблено особистий внесок в озеленення рідної громади.

🌱Цей крок спрямований на підтримку загальноєвропейської Зеленої Угоди напередодні Дня довкілля, адже випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!

🌳Сьогодні ці дерева стали символом незламної віри в нашу країну і наших захисників та захисниць! 🇺🇦

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису