ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПРОВЕЛИ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 25.04.2024 16:26

Протягом тижня, з 20 до 25 квітня, у закладах дошкільної та загальної середньої громади відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Цей захід мав на меті ознайомити учнів з основними принципами безпеки та дати необхідні знання для виживання в надзвичайних ситуаціях.

📌Зокрема, під час Тижня з дітьми опрацювали такі теми, як: дії під час звучання тривожної сирени, укриття в закладі освіти та в будинку, порядок дій під час проведення евакуації, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів і при виникненні пожежі, яких правил дотримуватися на дорозі, в транспорті, під час відпочинку на природі, коли ти залишаєшся один вдома, а також надання першої долікарської допомоги. Учні переглянули мультиплікаційні фільми, відеоматеріали та взяли участь у різноманітних інтерактивних заходах, таких як вікторини, конкурси малюнків, естафети, ігри, бесіди та конкурси.

Фото без описуФото без опису

🔹Відповідно до плану роботи закладів, Меджибізькою селищною радою, було організовано підвіз дітей у облаштований Клас безпеки Ставницької філії.

🔸Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дав учням необхідні навички для виживання в надзвичайних ситуаціях, а також формував свідоме ставлення до свого життя та здоров’я. Завдяки цим заходам, учні опанували основам здорового способу життя та життєвими навичками безпечної поведінки як у повсякденному житті, так і при виникненні надзвичайних ситуацій.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису