У ЖИТТІ НЕМАЄ ЖОДНОЇ РОЛІ, ЯКА БУЛА Б ВАЖЛИВІШОЮ ЗА РОЛЬ МАТЕРИНСТВА

Дата: 12.05.2024 07:00

Дорогі жінкилюбі наші матері!

Щиро вітаю вас з Днем матері – святом, яке справедливо повернулося до нас лише з проголошенням незалежності України, але встигло заволодіти нашими серцями.

День Матері – привід замислитись над тим, як багато ви значите у житті кожної людини. Надійний друг і мудрий порадник, вихователь і вчитель – все це ви втілюєте в одній вашій особі.

Дякуємо вам, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваше терпіння і витримку.

У цей важкий час для українського народу, коли кожне материнське серце розривається від болю, коли кожне материнське серце здригається від вибухів, коли кожне материнське серце чекає сина чи доньку з війни, лише щира молитва дає сили продовжувати нашу боротьбу з ворогом та вселяє віру у Перемогу!

В нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни та в наших серцях. Дякуємо Вам за ваших синів і дочок, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов.

Бажаю вам міцного здоров’я, щасливих років життя, сімейного благополуччя, добра і світла вашим дітям. Поваги і підтримки від рідних, а від Всевишнього – благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

З повагою селищний голова                                                                                                                                                          Олександр ТКАЧ!