8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дата: 08.05.2024 13:22

Фото без описуСьогодні, 8 травня 2024 року, вся Україна та країни Європи, згадує, якою ціною здобута Перемога у війні, що сколихнула світ понад 80 років тому.

📌День пам’яті та примирення символізує не тріумф, а застереження, чим завершується потурання диктаторським режимам. А ми, українці, сьогодні як ніхто інший знає це. Тому в цей день ми згадуємо про закінчення Другої світової війни та тих, хто боровся із фашизмом на полях війни й тих, хто захищає рідну країну зараз.

✅Без показових парадів, масових зібрань та ідеологічних домішок, а зі скорботою та шаною, зранку в Меджибізькій громаді пройшли заходи з ушанування пам’яті всіх, чиє життя забрала війна з нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. По всіх селах громади та в селищі Меджибіж біля пам’ятних знаків відбувся запуск відліку загальнонаціональної хвилини мовчання та покладання квітів.

Фото без опису  Фото без опису

♦️Цей день присвячений усім тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

🕯 Пам'ятаємо про ціну життя! Пам'ятаємо кожного та кожну!

Дякуємо ветеранам за їхній безсмертний подвиг!

Слава Героям, що нині виборюють для нас мир!🇺🇦