З Днем Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 10:18

Фото без описуШановні жителі та гості громади!

У ці травневі дні  все європейське співтовариство відзначає День Європи в Україні.

Цей день є незмінним підтвердження цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти. І, безсумнівно, Україна вже має право на статус кандидата на членство в ЄС, враховуючи роки прогресивної реалізації Угоди про асоціацію.

Та сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. В ці темні часи ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього.

Тож нехай це свято нагадує нам, що Європа починається із кожного з нас. Впевнений, що не зважаючи на всі перепони і  труднощі Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок отримає новий поштовх для культурного і економічного розвитку! Бажаю усім мирного неба над головою. З Днем Європи!

З повагою, селищний голова

Олександр ТКАЧ!