ВРУЧЕННЯ НАГОРОДИ

Дата: 09.05.2024 14:09

Згідно Указу Президента України, за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі медаллю "За оборону України" нагороджений Грабар Іван Іванович.
Нагороду вручала 09 травня заступниця Хмельницької районної військової адміністрації Зоряна Попадіна разом з начальником пʼятого відділу РТЦК СП Олегом Гульком.

Селищний голова Олександр ТКАЧ привітав героя з отриманням високої державної нагороди та подякував йому за мужність і відвагу проявлену в боротьбі з російським окупантом, зазначивши: «Кожна нагорода, вкотре нагадує усім нам про вашу мужність та патріотизм. Ваша стійкість є прикладом для усіх нас».

Нагороду вручали в Меджибізькому ліцеї, де навчався Іван. На урочистість було запрошено першу вчительку, яка з гордістю привітала свого учня і подякувала за захист держави.

Дякуємо всім нашим Захисникам, які бережуть наш спокій! Світла памʼять усім нашим Героям, які віддали найдорожче! Пам’ятаймо про їх подвиг та згадуймо у своїх молитвах! Слава нашим Героям! Слава Україні!