ДЕНЬ ЄВРОПИ В МЕДЖИБІЗЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 10.05.2024 14:15

Фото без опису09 травня, в Україні відзначають День Європи. Це свято символізує мир та єдність на Європейському континенті.

До 2022 року цей день відзначали у третю суботу травня. 8 травня 2023 року Указом Президента України «Про День Європи» встановлено відзначати День Європи спільно з державами Європейського Союзу. Наразі ми всі бачимо, наскільки важлива для нас єдність з європейськими країнами та їхня допомога нашій державі.

З нагоди Дня Європи, який другий рік поспіль українці відзначають разом з іншими країнами, 09 травня в Меджибізькій територіальній громаді відбулись тематичні заходи: виховні години, вікторини та флешмоб, з метою ознайомити дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей.

Нехай спільні цінності, культура і мистецтво єднають нас усіх! Нехай європейська підтримка буде нашою опорою і надалі!