ПРИВІТАЛИ ТИХ, ХТО ПОДАРУВАВ СВОЄ СЕРЦЕ І СІМʼЮ ДИТИНІ

Дата: 09.05.2024 13:44

Фото без опису09 березня, напередодні Дня матері привітали та відзначили усиновлювачок, опікунок, піклувальниць, батьків-виховательок. Це люди, які відкрили свої серця та двері власних домівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, жодного разу про це не пошкодувавши.

📌Зустріч відбулася за участі селищного голови Олександра Ткача, начальника та спеціаліста служби у справах дітей Олени Пасічник та Оксани Сірик та представників БО БФ Карітас-Хмельницький УГКЦ.Фото без опису         Фото без опису

♥️«Ваше нескінченне терпіння, самопожертва та любов збагачують зростаючі душі, запрошують вас радіти, ставати сильнішими та підніматися. Ваша мудрість, теплі обійми та душевна втіха допомагають у найважчі хвилини життя», - зазначив селищний голова Олександр ТКАЧ.

Фото без опису Фото без опису

🔆Висловлюємо свою подяку й повагу тим батькам, які огорнули родинним теплом посиротілих дітей, здійснивши їх найзаповітнішу мрію!