З ДНЕМ СІМʼЇ!

Дата: 15.05.2024 09:48

Фото без опису15 травня Україна та світ відзначають Міжнародний день сім’ї − свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов, повагу і прихильність рідних людей.

▪️Росія принесла велику трагедію для українських родин. Десятки тисяч сімей розділені кордонами та лініями фронту. Сотні тисяч українських захисниць та захисників залишили свої сім’ї і боронять Україну зі зброєю у руках. Подяка усім, хто захищає мир та спокій кожного з нас.

🕊️Безмежна вдячність та доземний уклін батькам, які виховали Героїв, що віддали своє життя за волю та незалежність нашої України.
Обовʼязково настане той день, коли запанує мир та спокій в українських сім’ях. І воїни повернуться до своїх родин.

Закликаю всіх, у цей день згадайте про своїх рідних і близьких, де б вони не були. Зателефонуйте, напишіть, привітайте і порадійте за те, який скарб у Вас - родина!
Бажаю всім міцного здоров’я та сімейного щастя. Віримо у Перемогу! З Міжнародним днем сім'ї!
                                                                                                                   З повагою селищний голова
                                                                                                                                     Олександр ТКАЧ