ВІДЗНАЧИЛИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ЕЛІТУ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.05.2024 15:48

18 травня, коли в Україні відзначають День науки,  в Меджибізькому ліцеї відбулось урочисте відзначення інтелектуальної еліти Меджибізької громади серед учнівської молоді та їх наставників-педагогів.

Фото без описуФото без опису

🔆Саме така молодь - золотий інтелектуальний потенціал країни, а також гордість всієї територіальної громади.

Успіхи наших учасників за підсумками проведення всеукраїнських предметних олімпіад це яскравий підсумок великої праці в навчальних кабінетах, плоди розуму, терпіння і наполегливості.

Хочемо зазначити, що у нашій громаді також зростає велика плеяда творчої молоді, яка у майбутньому буде творити її майбутнє.

Фото без опису Фото без опису

📌Минулого року, ми розпочали практику винагороджувати дітей за суттєві досягнення грошовими сертифікатами, чим стимулювали до цьогоріч , адже показник результату значно виріс, в порівнянні з попереднім роком.

Загалом, цьогоріч переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів всеукраїнських учнівських олімпіад стали 16 школярів з нашої громади. Попри складність та виклики воєнного часу, здобувачі освіти нашої територіальної громади гідно представили рівень знань на районному, обласному та всеукраїнському рівнях предметних олімпіад та конкурсів.

За підсумками всеукраїнських учнівських олімпіад 2023/2024 н.р. відповідно до порядку нагородження:

🔹Шрубківська Зоряна – учениця 11 класу Голосківського ліцею, виборовши І місце, серед учасників зі всієї України в республіканському етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІІ місце з екології обласного етапу отримала сертифікат на 16 000 грн;

Фото без опису Фото без опису

🔸Прокопова Анастасії, учениця 11 класу Голосківського ліцею –за ІІ місце з математики, ІІІ місце з біології обласного етапу, отримала сертифікат на суму 9000 грн;

🔹Кислий Роман, учень 10 класу – за ІІ місце з математики, ІІІ місце з біології обласного етапу, отримав сертифікат на суму 7000 грн;

🔸Іванов Олександр, учень 9 класу Меджибізького ліцею – за ІІ місце обласного етапу олімпіади з хімії, отримав сертифікат на суму 6000 грн ;

🔹Мацьков Мирослав, учень 7 класу Голосківського ліцею – за ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, отримав сертифікат на суму 2500 грн;

🔸Томська Олександра, учень 8 класу Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце обласного етапу олімпіади з математики, отримала сертифікат на суму 2500 грн;

🔹Мазур Ніна, учениця 8 класу Меджибізького ліцею - ІІІ місце обласного етапу всеукраїнських олімпіад з хімії, отримала сертифікат на суму 2500 грн;

🔸Варченко Максим, учень 7 класу Меджибізького ліцею – за І місце з фізики, хімії, отримав сертифікат на суму 1000 грн.

🔹Марущак Владислав, учень 9 класу Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – за І місце з фізики, Кіт Олександра, учениця 8 класу Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – за І місце з англійської мови, Корецька Марія, учениця 10 класу Меджибізького ліцею – за І місце з англійської мови, Печенюк Карина, учениця 9 класу Ставницької філії, Халіманчук Вікторія, учениця 7 класу Меджибізького ліцею , Чорна Аня учениця 5 класу Меджибізького ліцею – за І місце в XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в ІІ етапі отримали сертифікати по 500 грн.

Фото без опису Фото без опису

✅Вчителям-наставникам, які підготували переможців всеукраїнських олімпіад, сьогодні також вручили Подяки селищної ради з наступним преміюванням у травні місяці.

Серед тих у педагогічній спільноті, завдяки кому учні здобувають освітні перемоги та постійно підвищуються рейтинги навчальних закладів громади:

🔸вчителі Меджибізького ліцею: Олена Наварчук (вчитель англійської мови), Наталія Войчак (вчитель української мови та літератури), Тетяна Войтко (вчитель історії), Людмила Бедрій (вчитель географії), Лілія Слободян (вчитель біології), Наталія Данішевська (вчитель математики);

🔹вчителі Голосківського ліцею: Наталія Матринишина (вчитель української мови та літератури); Андрій Гасюк (вчитель географії), Діана Козко (вчитель математики), Любов Новак (вчитель біології), Ольга Дядик (вчитель англійської мови), Світлана Демчук (вчитель правознавства), Клітний сергій (вчитель математики);

🔸вчителі Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів: Сергій Данішевський (вчитель математики та фізики), Світлана Наварчук (вчитель англійської мови), Любов Чорна (вчитель математии), а також Людмила Демчишина, вчитель української мови та літератури Ставницької філії.

Щира подяка дітям, батькам та вчителям!

Громаді є ким пишатися завдяки потужному потенціалу педагогів та творчої, обдарованої учнівської молоді, які піднімають імідж освітніх закладів, в яких навчаються, вплітають візерунки своїх талантів у героїчну історію творення сучасної, вільної, сильної і незалежної України!🇺🇦