РІК ВТРАТИ...

Дата: 16.05.2024 14:06

Фото без описуСьогодні минає перша річниця з дня загибелі Героя України, одного з її найкращих синів, воїна Маглича Сергія, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.

Сергій народився 31 березня листопада 1991 року в смт Меджибіж. Закінчив Меджибізьку ЗОШ І-ІІІ ступенів. Мав схильність до гуманітарних наук, захоплювався історією та археологією. Одна із знахідок археологічних розкопок знаходиться в одному з музеїв Києва.

Мобілізувавшись, після проходження навчання був навідником 2 аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу. Загинув 16 травня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське , Бахмутського району, Донецької області під час виконання бойового завдання.

Фото без опису Фото без опису

Був люблячим сином та вірним другом, патріотом своєї Батьківщини, був сильний, відважний та мужній боєць, який до останнього свого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну.

Сьогодні всі, хто знав і пам'ятає Сергія, згадують його добрим словом і тихою молитвою.

Разом з рідними, друзями, однокласниками та знайомими відвідали його могилу, щоб вшанувати світлу пам’ять Захисника хвилиною мовчання та покладанням квітів.

🕯️Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!