ДРУГИЙ РІК ВТРАТИ…

Дата: 22.05.2024 15:03

Фото без опису

▪️Сьогодні виповнюється рівно два роки від тієї сумної днини, коли 22 травня 2022 року в результаті ракетно-бомбового удару, завданого агресором по місцю дислокації загону у Запорізькій області, загинув наш земляк Ігор МАХЛАЙ.

🔹Ігор Анатолійович присвятив службі в органах внутрішніх справ 18 років свого життя, з яких 15 прослужив у спецпідрозділі. Як досвідчений боєць, він не раз був наставником для молодого покоління спецпризначенців.

🔸З перших днів війни Ігор разом з колегами по роті був відряджений до складу полку поліції спеціального призначення «Сафарі». Бійці брали участь у звільненні від окупантів Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Воювали на території Сумщини, Харківщини, Запоріжжя. Похований на місцевому цвинтарі у селі Голосків.

🇺🇦 Указом Президента України  посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність  і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Україні, вірність військовій присязі.

⏳Час неможливо зупинити… Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну.

🕯️Вічна пам’ять та вічна слава Ігорю Махлаю та всім, хто віддав життя, захищаючи рідну нашу Україну! Пам`ятаємо наших Героїв!

Фото без описуФото без описуФото без опису