КОЖЕН ЧАС МАЄ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ І СВОЇХ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2024 16:45

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі й до учасників Революції Гідності, бійців АТО ООС на Донбасі, захисників України сьогодні.

На знак вшанування героїв селищний голова Олександр ТКАЧ разом з депутатським корпусом Меджибізької селищної ради вшанували памʼять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до памʼятника Героїв АТО та стели Героїв.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Зі словами вдячності та великої пошани відзначили борців за свободу нашої держави, які нині захищають нас на фронті – найкращим синам і донькам України.

«У цих чоловіків та жінок різний вік, різні професії. Але одне спільне — мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за незалежність Батьківщини, які цінні зараз для кожного українця буденні речі, заради яких Герої використовують зброю, щодня йдуть на величезний ризик, відвойовують клаптик за клаптиком нашу рідну землю, захищають нас ціною власного життя»,-зазначив Олександр ТКАЧ!

Фото без описуФото без опису

Меджибізька селищна рада висловлює щиру вдячність та пошану тим, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує мир і злагода. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі – Перемоги та миру!

🕯️Завжди памʼятаємо імена та подвиги тих, хто віддав найдорожче…