ШКІЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

Дата: 23.05.2024 15:03

Проблема булінгу серед дітей є особливо актуальною проблемою у сучасному середовищі. По-перше - діти не завжди говорять дорослим про знущання однолітків. По-друге - найчастішими стратегіями поведінки батьків постраждалих є уникання і ігнорування проблеми. В одному випадку батьки намагаються перевести дитину в інший колектив, а в другому - залишають все як є, оскільки, вважають булінг нормальним проявом дитячої поведінки.

« Шкільне середовище без насильства»- тема бесіди, яку провели фахівці із соціальної роботи відділення соціальної роботи Меджибізького центру надання соціальних послуг для учнів 5- 11 класів Требуховецької ЗОШ I- III ст.

Бесіду розпочато анкетуванням серед учнів та педагогів, які були присутні.

Під час заходу учнів ознайомлено з їхніми правами та обов’язками, з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність за булінг. Обговорили проблему, яка є актуальною у дитячому середовищі - цькування (булінг), у яких видах він проявляється та його наслідки. Школярам надано поради, як діяти аби не стати жертвою. Також була надана інформація куди можна звернутись про допомогу вразі булінгу.

Під час заходу дітям було роздано інформаційні матеріали із даної тематики.

Кожен з нас має право на гідне та поважне ставлення, незалежно від нашої раси, кольору шкіри, національності, релігії, або будь-яких інших характеристик. Пам’ятайте про це!