ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГРИ СОКІЛ «ДЖУРА» ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

Дата: 31.05.2024 10:08

✅З 28 по 30 травня на базі рекреаційного центру «Берег надії» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цьогоріч таке проводиться вперше для молодшої вікової групи, дітей віком від 6 до 10 років.

🔸Три дні поспіль Меджибізьку громаду гідно представляв рій Требуховецької ЗОШ

І-ІІІ ступенів «ВОСЬМА СІЧ». Доречі наші учасники були наймолодші серед представлених 8 роїв Хмельниччини. І хоч у трійку лідерів змагань вони не увійшли, проте мали можливість відчути конкуренцію та оцінити переваги гідних знань історії нашого краю.

🔹Ця гра стала ще однією сторінкою у великій книзі національно-патріотичного виховання наших маленьких українців!

📌Меджибізька селищна рада щиро дякує всім учасникам – учням і педагогам.

І памʼятаймо, сьогодні ми вчимося, завтра - перемагаємо! Сьогодні нашу історію пишуть наші захисники, завтра - наше майбутнє покоління - наші діти!🇺🇦