ОСТАННІЙ ДЗВІНОК У МЕДЖИБІЗЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 03.06.2024 08:21

Фото без описуФото без опису

✅Сьогодні, 31 травня, для усіх школярів Меджибізької громади пролунав останній дзвінок, котрий покликав їх до захоплючої пори літніх канікул. Позаду залишились довгі уроки, домашні завдання та ранні підйоми до школи.

📌2023/2024 навчальний рік був насичений різними подіями. Багато наших здобувачів освіти досягли високих результатів у навчанні, в різноманітних конкурсах і проєктах.

ВИ НАША ГОРДІСТЬ, НАША НАДІЯ, НАШЕ МАЙБУТНЄ!

🔸Але найхвилюючим свято останнього дзвоника стало для наших випускників. Сьогодні вони останній раз вишикувалися на шкільну лінійку. Сьогодні пролунав для них останній дзвінок у школі. А далі для них відкриті невідомі, незвідані дороги життя і у кожного з них своя.

🔹Наші діти - це діти війни – молоді, сміливі, рішучі та справжні патріоти своєї країни.

Дивлячись у щирі їх очі, сповнені добра, любові та віри в майбутнє, хочеться, щоб вони завжди були щасливими і жили у мирній Україні.

🔸Зі святом дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

🇺🇦 Дякуємо ЗСУ за можливість проживати найважливіші моменти, працювати, розвиватися, допомагати! Слава Україні!