РІК ВТРАТИ

Дата: 06.06.2024 13:00

⚫️Сьогодні, 04 червня, виповнюється рік з дня загибелі нашого Героя Сергія ПРАВДУНА. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

📌 Сергій народився 20 лютого 1982 року в селі Головчинці в родині військовослужбовця. З самого дитинства мав хист до малювання та мистецтва, захоплювався філософськими творами. Володів італійською та англійською мовами, вивчав польську. Любив підкорювати гірські вершини. Мав хист та досвід роботи з різьблення та оздоблення іконостасів. Мріяв про власну деревообробну майстерню. З початку повномасштабного вторгнення росії, одним із перших записався до територіальної оборони. Після мобілізації наполегливо проходив навчання, здобувши повагу серед побратимів. Загинув 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка, Донецької області. В пам’яті залишиться люблячим сином, чоловіком та батьком та добрим і надійним другом.

🔸Меджибізька громада розділяє біль втрати родини Героя та завжди пам’ятатиме тих, хто захищав Україну, наше мирне щасливе життя.

🕯️Вічна пам’ять нашому полеглому Герою!